قیمت انواع پارچه فاستونی مخمل

انواع پارچه فاستونی هایی که زیردست مخمل داشته باشند معمولا در فصل گرم با قیمت بسیار پایین تر به فروش می روند در حالیکه اصل فروش خود را در ماه های سرد سال دارند و اکثرا جزو محصولات فاستونی وارداتی به شمار می روند.
پارچه مخمل را همه به اسم یکی از پارچه های مجلسی زنانه می شناسند که اکثرا برای لباس شب و بسیار سنگین موقر استفاده می کنند که بسیار شیک و برازنده نیز می شود.
اما برای کت های اسپرت تک و خیلی به ندرت برای شلوار های مخمل مردانه نیز می تواند در بین فاستونی ها به چشم بخورد که هزینه تکمیل فوق العاده بالایی جهت سنگین شدن الیاف و همچنین بحث گران بودن چاپ مخمل برای تولیدکننده خواهد داشت، استفاده خواهد شد و جدیدا در بازار ایران نیز طرفداران کثیری پیدا کرده و همین سبب شده تا در ماه های آخر تابستان واردکنندگان متراژ بالایی از آن را به صورت چتربازی یا از طریق گمرک وارد کشور کنند.

سیاست شرکت پارچه آیدا در درجه اول و اصلی ترین فعالیتی که در صنعت نساجی کشور به عهده گرفته حمایت از تولید داخلی است و همین علت می شود تا برای فاستونی مخمل نیز بهترین متخصص را مامور کنیم تا بتوانند از روی نمونه های خارجی فاستونی های ایرانی که زیردست مخمل داشته باشند را تولید کرده و روز به روز بر کیفیت آن ها بیفزایند.
از همین رو حتی اگر خود شما نمونه ای داشته باشید و به دنبال تولید تیراژ بالای آن بگردید که حداقل یک چهله از ماشین تولید را لازم داشته باشد می توانیم این امر را برایتان ممکن کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.