فروش پارچه لباس کردی گیپور

انواع پارچه برای لباس کردی را بیشتر شهر های مرزی که کردنشین هستند به فروش می رسانند و می توان زیباترین مدل تور، سیلک و گیپور را برای دوخت لباس کردی از بین پارچه های کردستان جدا کرد.
پارچه هایی که مناسب لباس کردی هستند تنوع بسیار زیادی دارند، نمونه های گیپور با تنوع طرحی و جنسی بالا پارچه های زیبایی برای لباس کردی هستند.
لباسی که در عکس روبرو می بینید مدل لباس کردی سنندجی است و در استان کردستان غیر از شهر بانه و سقز که پوششی شبیه به کرد های استان آذربایجان غربی با نام لباس کردی سقزی دارند همین نمونه را می پوشند که البته گاها ممکن است که جلیقه کوتاه تری بپوشند.

پارچه لباس کردی گیپور

پارچه گیپور را می توان جهت لباس کردی اصلی یا جلیقه ای که روی آن می پوشند استفاده کرد که ممکن است برایش آستر بدوزند یا اینکه آن را بدون آستر استفاده کنند. اگر قرار است مغازه دار باشید و از انواع پارچه گیپور جهت فروش در فروشگاهتان تهیه کنید، بهترین راه حل این است که با متراژ های کمتر بیشترین تنوع را در اختیار مشتری های خانم خود بگذارید زیرا زنان دوست ندارند از پارچه های تکراری که ممکن است بقیه نیز آن را بخرند خرید داشته باشند.
اگر به صورت تک قواره ای و متری نیز به دنبال یک مرکز فروش اینترنتی می گردید تا طرحی را که پسند کرده اید برایتان ارسال نماید. سایت پارچه بازار از طریق مجازی آرشیو محصولات موجود خود را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد و می توانید پس از واریز وجه مربوطه متراژ پارچه گیپور خریداری شده خود را از طریق پست پیشتاز درب منزل تحویل بگیرید.

پارچه لباس کردی گیپور
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.