فروش پارچه فاستونی در شهرستان ها

فروش پارچه فاستونی شرکت پارچه آیدا را در شهرستان ها به صورت مستقیم آغاز کرده و در دراز مدت قصد حمایت مغازه داران و بنکداری های این مناطق را به عهده داریم.
محال است پارچه ای از جمله کار های فاستونی بدون حداقل یک دست واسطه به دست مغازه دار برسد مگر اینکه خریدار جزء که در راس آن ها مغازه داران، خیاطی های کوچک و تولیدی های تازه کار خواهند بود زرنگ باشند و بتوانند مدیر فروش یکی از شرکت های فروش را پیدا کرده و با او قرارداد ببندند و خرید هایشان را از طریق او انجام دهند.
اما برای کم کردن هزینه هایتان مغازه پارچه فروشی را در نظر بگیرید که فرضا در شهر قروه باشد، اگر او خرید هایش را از بازار تهران انجام دهد خیلی طبیعیست که از تجار واسطه بازار فاستونی خرید هایش را انجام داده و ممکن است چند دست واسطه را در معامله داشته باشد، اما اگر همین مغازه دار قروه پله پله خودش تبدیل به یک بنکدار در کردستان شود آیا به نفع خودش و هم صنفی هایش در استان نخواهد بود، زیرا همین مغازه دار قروه اگر از سنندج با نرخ بهترین نسبت به تهران یا حداقل هم قیمت با پایتخت پارچه فاستونی را می خرید می توانست با کمتر کردن هزینه باربری سود بیشتری داشته باشد.

عزیزانی که در شهرستان ها به دنبال خرید پارچه فاستونی هستند همین حالا بدون فوت وقت با شرکت پارچه آیدا ارتباط گرفته و با این برند آغاز به همکاری نمایید.
قصد ما حذف واسطه های خرید شماست تا بتوانید با کمترین هزینه بیشترین سود را صاحب شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.