فروش بهترین پارچه پیراهنی مردانه

آیا می دانستید یکی از فعالیت های مهم شرکت پارچه آیدا در زمینه فروش بهترین پارچه پیراهنی مردانه بازار داخلی است که برای صادرات در این زمینه نیز اقدامات ویژه ای انجام داده است؟
پارچه پیراهنی معمولا به صورت عدلی و در رنگبندی فروش می رود و همین خرید را برای مغازه داران سخت تر کرده زیرا طاقه های ۵۰ متری که به صورت دو عدد در هر عدل کارخانه موجود است برای آن ها متراژ بالایی است و نمی توانند به سادگی آن را متری به فروش برسانند، یا باید به صورت عمده نیز فروش داشته باشند یا مجبور می شوند بعد از حدود چند ماه آن را زیر قیمت به علت بنجل شدن طرح و قدیمی شدن آن عرضه نمایند.
برای حل مشکل این عزیزان تصمیم گرفته ایم، مغازه دارانی که خریدار های ثابت محصولات شرکت پارچه آیدا باشند را ویژه در نظر گرفته و به صورتی که مد نظرشان است از عدل های ناقص کارخانه بار ارسال نماییم.

اگر معتقدید نقدی خرید کردن از ما برایتان سخت و مشکل به نظر می رسد چرا با تیراژ های کمتر حتی به صورت تک طاقه ای این عمل را انجام نمی دهید، تا به عنوان یکی از مشتریان ثابت شرکت شناخته شده و سپس نسبت به استعلام چک شما و اعتبارتان در بازار اقدام شده و با مدت های قابل قبول و عرف بازار نیز همکاری داشته باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.