عکس جدیدترین پارچه های مدل توری

آیا زیباترین عکس پارچه های مدل توری که طرح سنگ دوزی شده یا خامه دوزی به همراه شکوفه های گیپور را دیده اید؟ تا به حال خود شما جدیدترین طرح های توری را بر روی تور ساده امتحان نموده اید؟
پارچه های توری بسیار زیبایی هستند که به صورت ساده یا حتی طرحدار در بازار پوشاک زنانه به فروش می رسند.
به تازگی در بین خانم های خوش ذوق نیز دیده شده است که بر روی تور های ساده و خام به وسیله منجق، سنگ و نگین های چسبی طرح های زیبایی پیاده کرده و برای دوخت لباس های مجلسی دست به ابتکار های شیکی خواهند زد.
پارچه های تور زیبای دیگری هستند که برای لباس محلی خانم ها در مناطق غربی یا حتی مرکزی و جنوبی کشور نیز که بافت سنتی سبب این می شود خانم ها لباس سنتی بپوشند به کار خواهد رفت.

مدل پارچه توری
مدل پارچه توری

دو نمونه از تور هایی که برای لباس کردی در استان کردستان با رنگبندی کامل به فروش می رود را برای نمایش به عزیزان گذاشتیم که می توانند آن را مشاهده نموده و از سبک کاری تور های سنگ دوزی شما مطلع گردند.
عزیزانی که قصد دارند بر روی تور های ساده نیز برایشان نگین کاری انجام شود یا حتی بر روی پارچه مخمل ساده می توانند در این زمینه با واحد فروش پارچه آیدا هماهنگ کنند تا در صورت داشتن تایم آزاد نیرو های پشتیبانی مشتریان این عمل را برایشان به انجام برسانیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.