صادرات انواع پارچه سنتی مدل ترمه ایرانی

صادرات انواع پارچه سنتی ایرانی از جمله سوسن، لیلی و مجنون یا ترمه از جمله مدل ابریشمی معمولا به کشور های اروپایی و عربی بیشتر از سایر مناطق جهان رخ می دهد.
اروپایی ها و عرب ها به هنر اصیل نساجی ایرانی علاقه بسیاری دارند خصوصا که در اروپا از پارچه ای مانند جاجیم الماسی برای کاور صندلی و میز رستوران و هتل هایی که ایرانی ها رفت و آمد دارند به کار می برند و همین سبب تبلیغات بیشتری برای افزایش فروششان می شود.
یا از کار های ترمه ابریشم و حتی پلی استر برای تولیدکیف و کفش سنتی مدل ایرانی نیز بهره می برند و طرح های فوق العاده شیکی به بازار ارائه می دهند که گاهی حتی ایرانی های مقیم آنجا برای اقوام خود در کشور عزیزمان می فرستند.
عزیزانی که در کشور های اروپایی به فکر راه اندازی تجارتی ساده هستند می توانند همین راه را انتخاب و یا حتی قاب های ترمه ابریشم را که طرح های بسیار شیکی بر روی آن سرمه دوزی شده است را آنجا به فروش برسانند و مطمئن باشند یکی از راه های بسیار پولساز در اروپا به شمار خواهد رفت.
انواع پارچه ایرانی از جمله سوسن، لیلی، ترمه و حتی مدل های ابریشم خالص که برای پوشاک مردانه و زنانه به کار می روند را برای امر صادرات فراموش نکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.