شرایط اخذ نمایندگی پارچه آیدا

تمامی مغازه دارانی که به دنبال سورس اصلی تامین پارچه های مورد نیازشان هستند، می توانند از طریق سایت پارچه بازار اقدام کرده و شرایط نمایندگی را دانسته و برای همکاری با مدیر فروش وارد مذاکره شوند.
شرایط بازار خرید و فروش پارچه به سمت و سویی رفته که اعتماد به حداقل میزان خود رسیده و متاسفانه از هر ده چکی که برای پاس شدن به بانک می رود با هشت مورد برگشتی مواجه می شویم.
از این رو ما در مجموعه شرکت پارچه آیدا تصمیم گرفته ایم تا از تمامی بنکداران، تولیدکنندگان و حتی مغازه داران جزئی فروش در بازار دعوت به همکاری نماییم تا با کمترین ضریب شکست و بیشترین درصد برد در معامله برای دو طرف نماینده ما شوید.
قبل از هر کاری جزو مشتری های ثابت ما قرار خواهید گرفت و حداقل یک سال باید از عمر خرید های شما بگذرد و متوسط خرید هر ماه یا حداقل فصل را از ما داشته باشید سپس با توجه به اعتبارتان در معاملات، نحوه همکاری و پرداختی هایتان و رقم معاملات شما طبق شرایط به وجود آمده و روز بازار در زمینه نمایندگی شما وارد مذاکره شده و سعی می نماییم بیشترین درصد سود را برایتان در نظر بگیریم.

به سادگی از طریق سایت پارچه بازار می توانید نمونه پارچه های شرکت پارچه آیدا را مشاهده نموده و سبک و سیاق این مجموعه در ارائه محصولات متوجه شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.