زیباترین مدل پارچه در بازار ایران

زیباترین مدل پارچه در بازار ایران چه جنسی است؟ آیا قرار است طرح خاصی به نام زیباترین مدل از طریق مصرف کنندگان نهایی انتخاب شود؟
پارچه جزو نیاز اولیه جهت پوشاک هر کشوری است و هر کدام از ملت ها بسته به سلیقه و آداب، رسوم و فرهنگی که دارند طرح های مختلفی از پارچه را ترجیح می دهند.
به عنوان مثال مناطقی مانند بنگلادش کار های ساتن و حریری که لخت باشد و به تن خانومها آسان و برق خاصی داشته باشد خواهند پسندید هندوستان در نزدیکی همین منطقه پارچه های زرق و برق دارد شلوغ را دوست داشته و به دنبال کار های نگین دار سنگین هستند.
کشور ما ایران نیز سلیقه خودش را برای انتخاب پارچه از طرف خریداران خواهد داشت. به عنوان مثال پارچه کرپ حریری که در عکس می بینید جزو محبوب ترین جنس هایی است که خانمها جهت دوخت لباس به دنبالش هستند. پارچه هایی که در عین سادگی لخت، کشی و سنگین باشند.
پارچه کرپ پارچه ای است که به شدت مورد پسند زن های ایرانی قرار خواهد گرفت و همین می طلبد تا تجار واردکننده یا تولیدکننده پارچه بودن کرپ را در پیشنهاد هایشان به مشتریان فراموش نکنند.

پارچه آیدا یک شرکت بزرگ با داشتن انواع مدل های مختلف پارچه زنانه می تواند تمامی طرح های محبوب پارچه را در بازار ایران به مشتریان خود عرضه نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.