راهنمای انتخاب طرح پارچه برای لاغر جلوه کردن

آیا دلتان می خواهد بدون اینکه نیازی به رژیم های لاغری داشته باشید و در این زمینه سختی به خود متحمل گردید با انتخاب طرح پارچه های مناسب جهت لاغر جلوه کردن به این شکل به نظر برسید، حتما راهنمای ما را که در متن زیر آمده است مطالعه نمایید.
پارچه های طرح دار مدل های مختلفی دارند که می توانند شبیه یک رژیم بسیار سخت شما را به شکلی که دلتان می خواهد به نظر برسانند.
به عنوان مثال ممکن است به تازگی چاق شده باشید و کمی شکم داشته و به مهمانی تولد دوستی که با او رودربایستی دارید دعوت شده باشید و نتوانید در عرض کمتر از یک هفته با هر رژیمی لاغر تر از الان خود به نظر برسید.
آیا نمی خواهید با انتخاب یک پیراهن یا لباس مناسب هیکل و وزنتان به آن شکلی که دلخواهتان هست در مهمانی ظاهر گردید.

طرح پارچه خلوت و شلوغ
ابتدائا اجازه دهید در زمینه مدل طرح پارچه های خلوت و شلوغ برایتان نکته ای عرض کنیم، هنگامی که طرحی که بر روی پارچه چاپ شده است اگر از هم دور بوده و به اصلاح تراکم و پراکندگی کمی داشته باشند و اندازه آن بزرگ باشد طرح خلوت نام داشته و شما را چاق تر می کنند خصوصا اگر گل های پارچه بر روی بالاتنه باشد یک خانم لاغر را می تواند کاملا توپر و چاق تر از وزن معمول خودش به نظر برساند.
اما طرح هایی که متراکم هستند و به عنوان مثال گل روی آن خیلی نزدیک به هم و با اندازه کوچک تری چاپ شده باشد می تواند از شما ظاهری لاغر تر بسازد.

راهنمای انتخاب طرح پارچه برای لاغر جلوه کردن

یه عنوان مثال پیراهن بالا می تواند نمونه ای باشد که حتی با جنس کشی که دارد خانم های چاق را که از داشتن شکم رنج میبرند لاغرتر نشان دهد.

البته در انتخاب طرحی که بر روی پارچه نیز کار شده است باید دقت کنید.

اندازه طرح پارچه
پارچه هایی که طرح ریز دارند می توانند برای افراد چاق جهت انتخاب خرید پارچه و دوخت لباس مناسب تر از طرح های درشت باشند زیرا گل یا هر طرح هندسی درشتی می تواند ما را چاق تر به نظر برساند.
پس در انتخاب پارچه ای که برای دوخت پیراهن یا لباس و حتی مانتو و کت خود انتخاب می کنید به اندازه چاپ آن دقت کرده و متناسب با هیکلی که دارید خرید پارچه انجام دهید.

راهنمای انتخاب طرح پارچه برای لاغر جلوه کردن

پیراهنی که دیدید انتخاب خانم هایی است که بالاتنه لاغر و پایین تنه چاقی دارند به این شکل می توانند یک خانم خوش اندام جذاب به نظر برسند بدون اینکه نیازی به ورزش کردن یا تحمل رژیم های سخت را داشته باشند.

تولیدکنندگان و همچنین فروشندگان عزیز نیز توجه داشته باشند، هنگامی که با مشتریان خود و جهت علاقه مند تر کردن آن ها به خرید می اندیشید این نکات را برایشان بازگو کنید تا در هنگام خرید با مشاوره های شما رفت و آمدشان به مغازه و تولیدی شما بیشتر شده و خرید های بیشتری انجام دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.