دستگاه های بافت پارچه آیدا

شرکت نساجی و بازرگانی پارچه آیدا از جدیدترین دستگاه های طبق تکنولوژی و علم روز در رابطه با بافت انواع پارچه گردبافی و تخت بافی استفاده می کند که بیشترین تمرکز واحد بافت این شرکت بر روی پارچه پیراهنی و فاستونی می باشد.
اگر در زمینه تولید و بافت پارچه اطلاعات کمی داشته باشید، می دانید که اگر کارخانه ای را بیابید که واحد ریسندگی، بافندگی، تکمیل و چاپ یا رنگرزی را در خود جای داده باشد و یا مسئولیت آن را به عهده بگیرد بسیار معتبر تر است تا اینکه کار خام را از کسی بخرید و سپس تکمیل را به شخص دیگری واگذار نمایید، زیرا در این صورت به علت عوض شدن واحد تخصصی که قرار است در وحله اول بافت و سپس تکمیل، چاپ یا رنگ را برایتان انجام دهد ممکن است تمامی کیفیت به حدی که قرار است نرسد و دچار افت کیفی کار شوید.

ما در مجموعه پارچه آیدا سعی خود را بر این نهاده ایم تا حتی ریسندگی را نیز خودمان انجام دهیم تا دقیقا همان الیاف و نخی را به دست آوریم که برای پارچه هایمان نیاز داریم یا اینکه بعد از ریسیدن نخ از مرحله بافت وارد عمل شده و پارچه را آماده مصرف به مشتریان خود تحویل دهیم.

دستگاه های زیادی در ایران و حتی خارج از کشور وجود دارند که بسته به نیاز و فعالیت واحد نساجی مورد استفاده قرار خواهند گرفت که طبیعتا کیفیت و تنوع پارچه ای که تحویل تولیدکننده می دهند بسیار متفاوت خواهد بود.
ما معمولا بسته به نیاز روز و تصمیمی که برای تولید انواع پارچه خواهیم گرفت، ممکن است حتی دستگاه هایمان را تغییر داده و یا از همکاران دیگر اجاره نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.