خرید انواع پارچه ترمه دستباف نفیس ایرانی

خرید انواع پارچه ترمه دستباف نفیس ایرانی را هر کسی انجام نخواهد داد، بلکه قشر مجلل و مرفه جامعه این عمل را انجام می دهند و همچنین شرکت های بازرگانی که صادرات انجام می دهند به دنبال یافتن ترمه های دستباف خواهند بود.
دستباف بودن ترمه بعد از اینکه اکثر محصولات ترمه و همچنین صنایع دستی را نیز به صورت ماشینی انجام می دهند بر روی نفیس بودن کار و همچنین ارزش محصول خواهد افزود به طوری که پارچه های ترمه بسیار گران تر و قیمتی تر از نمونه های ابریشم خالص خواهند بود.
معمولا در کارگاه های یزد و توسط افرادی ماهر این فرآیند انجام خواهد شد و به صورت دستی بافت آن به همراه سرمه دوزی در صورت نیاز انجام خواهد گرفت.
اگر قصد دارید تا خرید پارچه ترمه را برای تزئین و همچنین مجلل کردن منزل یا محلی که مدنظرتان است انجام دهید بهترین انتخاب یک قاب برای دکور است و البته ست های ۵ تکه یا حداقل ست سجاده نیز می تواند هدیه ای نفیس از طرف شما به اطرافیانتان باشد.
پیشنهاد ما برای مراکزی که نیازمند ترمه هستند این است که برای فروش از نمونه های دستی نیز داشته باشند تا بتوانند قشر ثروتمند را نیز به سوی خود جلب کرده و با آن ها نیز همکاری داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.