تولید پارچه تترون ۲۰۰ گرمی ساده

تولید پارچه تترون ۲۰۰ گرمی ساده که معمولا برای پیراهن مردانه یا فرم پرسنلی از جمله افرادی که در بیمارستان فعالیت دارند مانند تیم پرستاری قابل استفاده است، به وسیله بسیاری از تولیدکنندگان کشور به انجام می رسد.
پارچه تترون از ۱۴۰ گرمی آن در بازار پیدا می شود اما متاسفانه جدیدا مدل ۱۴۰ را به جای ۱۷۰ قالب می کنند و خیلی ساده سر مشتری کلاه می گذارند بدون اینکه عزیزان متقاضی اصلا متوجه بشوند.
به طوری که شما در ابتدا پارچه تترون فرضا ۲۰۰ گرمی را تائید و در حد نمونه چند طاقه ای خرید می کنید سپس برای بار های بعدی متاسفانه فروشندگان و اکثر واسطه های بازار نمونه های ضعیف تر را ارسال کرده و هیچ مسئولیتی در قبال فروش هایشان ندارند.
پارچه آیدا نسبت به تعهداتی که به مشتری دارد بسیار مسئول عمل کرده و در تمامی ارسال بار ها از صفر تا صد کار را با مشتری هماهنگ کرده و اگر در ندرت مواقعی بار ارسالی با محصول طی قرارداد مطابقت نداشته باشد مرجوعی آن را پذیرفته و تمامی مسئولیت ها را به عهده می گیرد.
پارچه تترون دویست گرمی که برترین کیفیت بازار برای پیراهن مردانه دامادی، رسمی، اسپرت، کت شلواری و همچنین نمونه های صادراتی است را در طاقه های تکی نیز با هر رنگبندی که می خواهید از طریق همین مجموعه تحویل بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.