تولید جدیدترین پارچه پیراهنی مردانه بصورت مونوپل

چند شرکت نساجی را می شناسید که جدیدترین پارچه پیراهنی مردانه را به صورت مونوپل تولید کنند و بر قرارداد هایشان پایبند باشند؟
تا چند سال پیش در بازار حتی اگر چکی هم بابت معامله رد و بدل نمی شد باز هم اعتبار اشخاص به حدی بالا بود که با یک تلفن ساده چندین عدل پارچه از جمله محصولات پیراهنی مردانه را خرید می نمودند و بعد از چند ماهی که در صحبت هایشان عهد کرده بودند تسویه می نمودند.
اما امروز یک نفر را می شناسید که در بازار ریسک همچین معامله ای را بپذیرد؟
همچنین مونوپل کردن نیز تا همین اواخر به صورت کاملا انحصاری بود اما به لطف تمامی واسطه هایی که در بازار تنها به فکر چاپیدن پول مشتریان هستند و اعتبار برند ارجحیتی برایشان ندارد مونوپل یک نساجی را زیر سوال برده و باعث خدشه دار شدن اعتبار یک قرارداد مونوپل می شوند.
به این صورت که شما با کارخانه و نساجی ایکس قراردادی بسته اید که تا پنج سال طرح مد نظر شما را به هیچکس دیگر نمی دهد و پای این قول و قرار بر طبق مفاد برگه هایی که امضا کرده است خواهد ماند.
اما از آنور ممکن است همکار یا واسطه ای که در بازار است از روی طرح شما که به دست مصرف کننده رسیده است، پارچه پیراهنی تولید می نماید و داد شما را در می آورد که مثلا من هزینه ای برای مونوپل کرده بودم پس چرا طرحم با قیمت پایین تر به بازار آمده است؟

راهکار شما در این مواقع چیست؟
ما می گوییم هنگامی که قرارداد مونوپلی عقد می نمایید سعی کنید حاشیه نویسی برای پارچه هایتان در نظر بگیرید تا برای بار اول آن طرح با اسم برند شما به دست مصرف کننده برسد، و لوگوی شما در خاطرشان بماند.
حاشیه نویسی پارچه های پیراهنی را با طاقه نویسی که با کاغذ چاپ می شود و هیچ اعتباری بر روی آن نمی شود اصلا اشتباه نگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.