تولید انواع پارچه بیمارستانی فلامنت چهارخانه

تولید انواع پارچه بیمارستانی فلامنت ساده و چهارخانه را معمولا بافنده هایی به عهده دارند که در کنارش محصولات دیگری از جمله ترگال یا تترون بیمارستانی را نیز داشته باشند، زیرا پروسه تولید و بافت این پارچه ها تقریبا شبیه به هم و مصرف یکسانی دارند.
پارچه های فلامنت از لحاظ وزن و همچنین تراکم بافت، وزن و حتی چیدمان تار و پودی در کنار یکدیگر تقریبا شبیه تترون هستند با این تفاوت که فلامنت از هم بازتر و بسیار نازک تر است، جزو پارچه های بی بافت است دقیقا تصور کنید الیافی که قرار است برای بافت تترون در کنار هم قرار بگیرند به صورت فشرده بهم نزدیک شده پارچه فلامنت را به وجود می آورند.
معمولا در بازار ۱۵۰ گرمی آن فروش بالایی دارد و برای بخش های عمومی بیمارستان ها رنگ صورتی و همچنین آبی تیراژ فروش بالایی دارد.

انواع پارچه فلامنت بیمارستانی را به سادگی می توانید از طریق جستجویی که در اینترنت انجام می دهید و با افراد جدیدی به عنوان تولیدکننده یا عرضه کننده این محصول آشنا می شوید تهیه نمایید منتهی همیشه مواظب باشید که تامین کننده شما پارچه های مناسب را به شما تحویل دهد و خدایی نکرده قربانی کلاه برداری های واسطه گری بازار نشوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.