بافت انواع پارچه فاستونی آیدا

بافت انواع پارچه فاستونی را شرکت آیدا نیز به صورت عمده ماهیانه با تیراژی بالغ بر چندین هزار متر انجام داده و سپس از طریق واحد های فروش خود در سراسر کشور به بازار عرضه می نماید.
پارچه فاستونی آیدا می تواند جایگزین پارچه فاستونی های پشمی ۱۰ یا ۲۰ درصد باشد، با اینکه بعضی از مدل هایش هیچ پشمی در بافتش به کار نرفته است اما با داشتن بهترین متخصصان تولید توانسته اند زیردستی قابل قبول و باکیفیت برای پارچه قائل شوند و عمر و دوامش را نیز افزایش دهند.
قبلا در بازار برای پارچه فاستونی ۱۰/۹۰ یا ۲۰/۸۰ تولیدکنندگانی که طرف قرارداد با ارگان های بخش خصوصی یا دولتی بودند مجبور به پرداخت هزینه های بالا می شدند و اکثرا از دست واسطه ها خرید می کردند اما به لطف خدا و با فعالیت و تلاش های مجموعه هایی از جمله پارچه آیدا مشتریان توانستند نسبت به انتخاب زیردست فاستونی متناسب با مصرفی که قرار است از این پارچه شود تصمیم معقول تری بگیرند و هزینه های مصرف کننده را نیز کاهش دهند.

پارچه آیدا بافت انواع پارچه فاستونی را با انواع کالیته پلی ویسکوز، تافته، گاباردین، مدل های مختلف طرحدار و حتی چند نمونه کار پشمی به بازار با کم ترین نرخ ارائه کرده و از مشتریان جدید برای ادامه روند همکاری و فعالیت استقبال خواهد نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.