ارسال محصولات بین ۱ الی ۱۰ روز

برای تحویل پارچه های خریداری شده مشتریانی که با مجموعه شرکت پارچه آیدا همکاری داشته اند همیشه ارسال محصولات بین ۱ الی ۱۰ روز طول می کشد و بازه زمانی ده روزه در نظر گرفته شده است که نسبت به تراکم کاری بالای شرکت منطقی و عرف بازار پارچه می باشد.
هنگامی که شما پارچه ای را با تیراژ مورد نظر خریداری می نمایید، بعد از اینکه واحد مالی پرداختی شما و شرایط تسویه را اعلام کرده و تائید نماید، همکارانی که در واحد انبار یا تولید هستند طی ۲۴ الی ۷۲ ساعت بسته به میزان سفارش، نحوه عدل بندی یا بسته بندی پارچه ها آن را به باربری ارسال کرده و شماره باربری را برای مشتری از طریق شماره تماس مدیر فروش یا سامانه پیامکی شرکت اعلام می نمایند.
سپس بسته به فاصله شهر خریدار به شهری که کارخانه در آن فعالیت می کند چند روز طول می کشد تا بار به دست شما برسد.
البته برای آن هایی که سفارش بافت دارند، این تایمی که در نظر گرفته شده ممکن است کم باشد و نیاز به فرجه بیشتری داشته باشیم تا بافت و تولید، تکمیل و رنگرزی پارچه هایتان به اتمام برسد.

همیشه به یاد داشته باشید که انتظار پیگیری بار هایتان را از شرکت نداشته باشید، زیرا از ساعاتی که ما شماره باربری را به شما تحویل دادیم، به صورت قانونی مسئولیتی در مقابل بار شما نداشته و وظیفه خود را به صورت کامل در معامله به سرانجام رسانده ایم اما متاسفانه مشتریان به این قانون توجه نکرده و دائما با ما در تماس بوده و از ما شاکی می شوند.

بازه زمانی تحویل پارچه های خریداری شما از شرکت پارچه آیدا یک الی ده روز می باشد و ما در این بازه زمانی خود را موظف کرده ایم تا میزان سفارش شما را تحویل دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.